W niekatolickiej części kraju, w Wałbrzychu, w dniu 04.12.2017 r.
Zamiast w „Barbórkę” czcić św. Barbarę, patronkę górników, czczono -„Octoberfest”.

Dopóty miastem partnerskim wałbrzyskiej targowicy PO-PSL będzie Freiberg, dopóki mieszkańcami Wałbrzycha będzie władał klan PO-PSL. Czy Prezydent Roman Szełemej „rżnął” Niemca? O tym, a także o tym, dlaczego miastem partnerskim Wałbrzycha nie jest np. Rzym, każdy widz oraz słuchacz, może się przekonać, po uważnym zapoznaniu się z treścią tego portalu – Zasady Pareto: „nieistotna większość, decydująca mniejszość".
RW

16.11.2017

Czy Prezydent Wałbrzycha jest stroną Wałbrzycha?

     Pytanie jest bardzo zasadne, zważywszy na wydarzenie – wydarzenie, a nie neomarksistowski „event” - jakie miało miejsce w Wałbrzychu w ubiegłym roku. Chodzi o strajk pracowników zakładu „WAMAG” w obronie swoich miejsc pracy i przeciwdziałania likwidacji tegoż zakładu. Kiedy zainteresowani pracownicy tej długowiecznej wałbrzyskiej firmy, bo na przełomie lat 1980-81 przepracowałem w niej, przybyli do Prezydenta Wałbrzycha dr Romana Szełemeja, aby zainteresować go problemem troski o wałbrzyski zakład, Prezydent najpierw wyprosił media za drzwi, a następnie przyznał się - „ja nie jestem stroną i nie mamy o czym rozmawiać”.


W dniu wczorajszym Prezydent Wałbrzycha ponownie w przedmiocie braku zainteresowania Wałbrzychem przekazał jego mieszkańcom następny dowód. Postanowił kwotą 300 tys. zł zasilić w formie kroplówki takie rosyjskie trupy medialne jak: TVN, Gazetę Wyborczą i Newsweeka – kupując sobie, bo nie nam, promocje dla Wałbrzycha, w sytuacji, kiedy to miasto przez ekipę PO-PSL-SLD-WWS zostało już doprowadzone do olbrzymiego długu, a jedynymi „zasługami” gospodarza miasta i tej ekipy są metalowe, zimne, nie nadające się do siedzenia, metalowe ławeczki przy nieużywanych chodnikach. Czy te pseudo media, bo fałszywe, z Fałszywego Ustroju, mają promować te ławeczki, bo nic poza nimi nie nadaje się do promocji, gdyż w Wałbrzychu nie ma nic polskiego. Czy nie czas powiedzieć Prezydentowi miasta – my już Panu dziękujemy! Ale zanim Pan odejdzie w niebyt, należy się jeszcze wobec mieszkańców rozliczyć z Urzędem Skarbowym w obecności CBA i ABW, za siebie i swoich urzędników ze Starej Kopalni i AquaParku. Póki co, czekamy na ustanowienie zarządu komisarycznego nie tyle nad budynkiem Ratusza, co jego lokatorami, czyli PO-PSL-SLD-WWS.

ProMocJa/RW

ZA PRZELANĄ POLSKĄ KREW LAT 1956-1989 PO - po MIEJSCACH PRACY PUSTE POLA ALBO MUZEA, ALE ROK 1989 JESZCZE NIE JEST UKOŃCZONY

CZYSZCZENIE "EVENT-u"

Klienci>>>

TVN

NEWSWEEK

GAZETA WYBORCZA

Zespół>>>