Foto: Ryszard Wieczorek - z Marszu "Dla Życia" w Wałbrzychu

 

Szanowni Państwo,
Obrońcy poczętych dzieci!

Udało się! Po 3 miesiącach niezwykle intensywnej działalności związanej z projektem #ZATRZYMAJABORCJĘ nasza zbiórka podpisów dobiegła końca. Nasi Wolontariusze studenci, rodzice, emeryci, lekarze, robotnicy fizyczni, duchowni - ludzie w różnym wieku i z różnych klas społecznych byli zaangażowani w ten duży projekt. To osoby, które chcą chronić życie ludzkie już w fazie początkowej prenatalnej. Zdają sobie sprawę, że tych najmniejszych należy otoczyć szczególną ochroną, troską i miłością.

Inicjatywę obywatelską #ZATRZYMAJABORCJĘ poparło ponad 830 000 osób! To największa jak do tej pory zbiórka pod zakazem aborcji w historii naszego kraju. Ta ogromna liczba nie byłaby możliwa, gdyby również nie Pana wsparcie. Dlatego jestem Panu ogromnie wdzięczna. Podziękowanie składam nie tylko w imieniu własnym, ale także wszystkich Wolontariuszy i działaczy pro life.
 

Tak ogromne poparcie społeczeństwa za zakazem aborcji, to dowód na brak akceptacji zabijania dzieci w łonie matki, najmniejszych obywateli naszej Ojczyzny! Każde życie jest darem i powinno być w sposób szczególny otoczone ochroną i opieką. Dzisiejszy dzień jest niezwykły i radosny i z całą pewnością zapisze się w historii naszego kraju.

Cała akcja #ZATRZYMAJABORCJĘ i każda aktywność naszych wolontariuszy możliwa jest dzięki wsparciu dobrych ludzi - takich jak Wy . Dlatego z serca dziękuję, że Jesteście z nami.

Serdecznie Wszystkich pozdrawiam! 

PS. W imieniu każdego dziecka, które zostanie uratowane dzięki wejściu w życie inicjatywy składam ogromne podziękowanie za złożony podpis i wszelką pomoc w zbiórce.

 

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH
 

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:

26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY:FUNDACJA ŻYCIE I RODZINATYTUŁEM:DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH


IBAN:PL26114020040000320276153171 KOD SWIFT:BREXPLPWMBK

Niektóre programy do poczty e-mail blokują linki zewnętrzne systemów transakcyjnych.
W takiej sytuacji należy skorzystać z linku -
Inwestuj w wartości